AKTUALNOŚCI

  Prawo pracy jest to ogól norm prawnych regulujących spoleczne stosunki pracy podpożądkowanej i sprawy z nimi związane.

Czytaj więcej...

  Bardzo często poruszaną kwestią jest sformułowanie praw przysługujących kobietom w ciąży, czy też młodym mamom.

Czytaj więcej...

  Podczas zawarcia umowy o pracę pracodawca odpowiedzialny jest za szereg świadczeń względem swojego pracownika

Czytaj więcej...


Odkurzacz przemysłowy posprząta halę, warsztat, sklep

Odkurzacz Rainbow sprawią, że każde prace czyszczące będą dużo przyjemniejsze niż dotychczas. Jeżeli męczy cię sprawdzanie stanu worka i ciągłe obawy o awarię urządzenia przez zapchaniem się filtra i przedostawanie się kurzu z nieszczelnego pojemnika, postaw na odkurzacz wodny Rainbow. Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, a odkurzacze tak wydajne.

Kupując odkurzacz Rainbow, już nie musisz martwić się o worki do odkurzacza, które zawsze zapełniały się w najmniej spodziewanym i pożądanym momencie. W maszynie Rainbow zamiast worków jest pojemnik z wodą. Dzięki temu maszyna ma dwie funkcje - poza sprzątaniem może jeszcze nawilżać i odświeżać powietrze, a nawet działać jak inhalator. Po prostu wlej olejek aromatyczny albo eteryczny do pojemnika i włącz niskie obroty.

Za pomocą odpowiednich końcówek odkurzacz wyczyści każdą powierzchnię ze wszystkich niepożądanych obiektów: kurzu, sierści psa i kota, okruchów, rozsypanych ziaren, pestek. Urządzeniem tym można wyprać dywan, materac, wykładzinę albo odświeżyć pościel. Włączając odkurzacz Rainbow, szybko pozbędziemy się też nieprzyjemnego zapachu papierosów, alkoholu, ryb, itp.

Natomiast do sprzątania warsztatu albo magazynu najlepiej stosować odkurzacz przemysłowy produkowany przez firmę Bosh. Najnowsze urządzenie - odkurzacz Professional - to absolutny hit na rynku.